Asociace amatérských sportů ČR

Zasloužená odměna putovala přímo do ZŠ Moravany

Poslední trofej předána! A nový ročník Hejtmanova poháru rovnou odstartoval!

Hejtmanův pohár pro nejlepší školu v Pardubickém kraji přijeli předat zástupci AAS ČR ve středu 30.11.2016 přímo do vítězné ZŠ Moravany. Trofej spolu s 10.000 Kč a sladkými odměnami od partnera soutěže společnosti Storck převzala dvacítka nejúspěšnějších soutěžících v čele s vyučujícím Ing. Františkem Mottlem, který školu do soutěže přihlásil již podruhé.  


 

V prvním ročníku soutěže skončila ZŠ Moravany na druhém místě, a tak byla letošní výhra o to cennější. Loňské prvenství jen těsně neobhájila Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald a na třetím místě skončila ZŠ a MŠ Kameničky. Z velké konkurence 23 škol se tak hned dvěma školám podařilo znovu dostat na stupně vítězů. Doufejme, že žáci budou aktivní i v příštím ročníku a skvělé umístění se jim podaří obhájit.

 

Hejtmanův pohár 2016 – pořadí v Pardubickém kraji
1. místo: ZŠ Moravany
2. místo: Masarykova ZŠ a MŠ Kunvald
3. místo: ZŠ a MŠ Kameničky

 

Hejtmanův pohár probíhal ve druhém pololetí školního roku 2015/2016. Jde o moderní soutěž pro všechny základní školy a víceletá gymnázia, která propojuje hodinu tělocviku či sportovní kroužky se světem populárních aplikací a sociálních sítí! Zapojené školy a jejich žáci proti sobě zápolí ve zdolávání dráhy sportovních dovedností. Největší šanci na výhru přitom má nejaktivnější škola. Důraz je kladen na pravidelnost a oslovení co největšího počtu žáků, méně už na samotný výkon dětí. Třetí ročník soutěže odstartoval v listopadu 2016.

Více informací o soutěži na webu www.hejtmanuvpohar.cz či www.aascr.cz

 

 

Galerie

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >