Asociace amatérských sportů ČR

Talenty roku vybere nejen Šárka Strachová!

Mistryně světa ve slalomu a zástupci partnerů. Taková je porota soutěže Talent roku 2016.

Talent roku 2016, šestý ročník soutěže motivující mladou generaci ke sportu, dospěl do chvíle nejnapínavější. Chvíle, kdy pozornost přechází z mladých a nadšených sportovců, kteří také letos zaplavili facebook přívalem svých sportovních příspěvků, na porotu soutěže. Ta nyní čelí těžkému a zodpovědnému úkolu – vybrat vítěze všech osmi kategorií. Porotě již tradičně předsedá Šárka Strachová.

„Muay Thai? To hned zjistím, o jaké bojové umění jde od svého trenéra boxu,“ zkoumala se zájmem přihlášky talentů v loňském roce Šárka Strachová, která také letos převzala významnou roli předsedkyně poroty. Že je pro několikanásobnou Královnu bílé stopy každoroční výběr vítězů už rutinou? „Je to vždycky hrozně těžké, nejradši bych vybrala všechny,“ posteskla si v loňském roce.

Co naplat, vybírat ze záplavy školáků radujících se z pohybu, to je zkrátka těžší, než např. sjet černou sjezdovku. Aspoň pro Šárku Strachovou to platí na 100 %. Z řad partnerů soutěže se tak zrodila další jména, která předsedkyni poroty doplnila.

Vítěze oznámí porota na začátku června.

 

 

 

 

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >