Asociace amatérských sportů ČR

Talentům roku 2013 gratuloval Tomáš Berdych

V úterý 10.9. dorazili s úsměvem na rtech a v doprovodu rodičů a zástupce školy k O2 Aréně Hanka Navrátilová a rodinný sportovní kolektiv Alžběta, Matěj a Šimon Němcovi. Pro vítěze soutěže Talent roku 2013 zde byl připraven pestrý program, …

V úterý 10.9. dorazili s úsměvem na rtech a v doprovodu rodičů a zástupce školy k O2 Aréně Hanka Navrátilová a rodinný sportovní kolektiv Alžběta, Matěj a Šimon Němcovi. Pro vítěze soutěže Talent roku 2013 zde byl připraven pestrý program, když hlavní roli odehrál český daviscupový tým.

Jako první bylo naplánováno focení u nejcennějších týmových tenisových trofejí na světě – Davisův pohár a Fed Cup. Přítomní vítězové dostali unikátní možnost pózování v bezprostřední blízkosti výstavních pohárů. A ve stylu VIP se pokračovalo dále.

Přes tiskové centrum se talentovaní sportovci dostali až přímo k tenisovému kurtu, kde již pilně trénoval Tomáš Berdych a Jan Hájek na víkendovou bitvu s Argentinou. Sportovní talenti roku 2013 zaujali místa, která jsou v den zápasu určená příbuzným českých tenistů, a měli tak na dosah ruky největší hvězdy českého tenisu. Na kurtu se dokonce objevil rovněž čerstvý vítěz US Open Radek Štěpánek. Ten největší zážitek na přítomné mladé sportovce však teprve čekal.

Po své tréninkové jednotce a krátké návštěvě  šatny se Tomáš Berdych dostavil za vítězi soutěže Talent roku 2013 a osobně talentům pogratuloval. Se slovy chvály předal vítězům diplomy a nesměl chybět ani podepsaný „tenisák“.

Poté se do role sportovních hvězd na chvíli vžili také Hanka, Alžběta, Matěj a Šimon, když si je na rozhovor zavolal přítomný štáb České televize.

Vítězové soutěže tak zažili unikátní sportovní odpoledne, které bylo milým bonusem za jejich výhru v soutěži. Ta pokračuje čtvrtým ročníkem, když Talent roku 2014  odstartoval 1.10. a AAS ČR dle svých možností bude pro vítěze opět zajišťovat jako milý bonus setkání s hvězdami světového sportu.

 

Galerie

Ke stažení

        

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >