Asociace amatérských sportů ČR

TALENTI ROKU VE VÝJIMEČNÉ SPOLEČNOSTI!

V pátek 22. 5. bude ČT Sport vysílat dokumentární film o Šárce Strachové s názvem „Dvě minuty mého života“. Do té doby vidělo film jen necelých 200 vybraných diváků. Hodně úzký okruh lidí, ale TALENTI ROKU byli mezi nimi! Radost …

1DX_9380V pátek 22. 5. bude ČT Sport vysílat dokumentární film o Šárce Strachové s názvem „Dvě minuty mého života“. Do té doby vidělo film jen necelých 200 vybraných diváků. Hodně úzký okruh lidí, ale TALENTI ROKU byli mezi nimi!

Radost z vítězství, smutek z proher, problémy s otcem, vážné zdravotní komplikace… Vyčet hodně silných témat, které sami o sobě mohou být nesmírně emotivní. Až nepředstavitelně vypadá, že se vše může odehrát během jedné životní etapy. Sám život však jeden takový příběh napsal.

Šárka Strachová prožila již skutečně hodně a ve svém dokumentárním filmu „Dvě minuty mého života“ se o všem dělí se svými fanoušky.

Ve středu 21. 5. měl její film premiéru, na kterou se však obyčejný smrtelník nedostal. Určena byla pouze pro vybranou skupinu lidí. O to větší pocta, že mezi nimi byli také soutěžící, kteří se přihlásili do Talenta roku 2015!

Byla to odměna od tradiční předsedkyně poroty za sportovní nadšení mladých talentů. „Super, hrozně se těšíme!“ vzkazovali už několik dní před premiérou. A se stejným elánem dorazili do areálu TK Sparta Praha, kde se tato jedinečná příležitost odehrála.

„Jsem moc ráda, že jste všichni dorazili. Ráda se posadím do zadních řad a budu sledovat vaše reakce,“ vítala nejúspěšnější česká alpská lyžařka všechny diváky, kteří poté hltali se zájmem každý záběr .

Závěrečný aplaus dal jasnou odpověď, jak moc se film líbil. „Tenhle potlesk je pro mě ta největší odměna. Mělo to smysl!“ děkovala na závěr dobře naladěná Šárka Strachová.

S přítomnými mladými sportovci poté pořídila společnou fotku na památku. Chybět nesměl ani podpis s věnováním.

„Příjemný zážitek a také inspirace pro nás rodiče, “ popisovala své dojmy maminka jednoho z přítomných talentů.

 

 

Nejradši bych vybrala všechny

vyber_Talentu (2)

Těsně před premiérou si Šárka Strachová našla čas také na prohlédnutí nominací pátého ročníku soutěže Talent roku, ze kterých bude z pozice předsedkyně poroty vybírat vítěze jednotlivých kategorií.

„Muay Thai? To hned zjistím, o jaké bojové umění jde od svého trenéra boxu,“ zkoumala se zájmem přihlášku jednoho z talentů a pokračovala v listování

„Je to vždycky hrozně těžké, nejradši bych vybrala všechny,“ posteskla si nad údělem poroty a samotný výběr vítězů si dala za domácí úkol.

Šlo o další milou odměnu, kterou si Šárka Strachová připravila pro mladé sportovce. V minulosti jim např. ukázala naživo olympijskou medaili, vžila se do role trenérky a vedla tréninkovou jednotku nebo sportovala na slackline.

Galerie

1DX_9265 1DX_9380 1DX_9383 1DX_9384 vyber_Talentu (1) vyber_Talentu (2)

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >