Asociace amatérských sportů ČR

Talenti roku 2018 převzali ocenění na fedcupovém tréninku českých tenistek

Vítězové letošního ročníku soutěže Talent roku se sešli 7. listopadu v pražské O2 areně, kde převzali ocenění za své sportovní výkony. Mimo to si prohlédli dějiště víkendového finále Fed Cupu včetně vzácné trofeje, zhlédli trénink českých tenistek a setkali se …

Vítězové letošního ročníku soutěže Talent roku se sešli 7. listopadu v pražské O2 areně, kde převzali ocenění za své sportovní výkony. Mimo to si prohlédli dějiště víkendového finále Fed Cupu včetně vzácné trofeje, zhlédli trénink českých tenistek a setkali se s Barborou Strýcovou. 

Talenty roku 2018 – jednotlivce i kolektivy – vybírala odborná porota v čele s lyžařkou Šárkou Strachovou, tenistou Radkem Štěpánkem a atletem Romanem Šebrlem. Soutěžilo se v osmi kategoriích – mladý/velký talent, jednotlivci/kolektivy, neregistrovaní/registrovaní ve sportovním svazu. Zúčastnit se mohli všichni žáci základních škol a víceletých gymnázií.

Talenti se svými trenéry či rodiči si nejprve měli možnost prohlédnout již zmiňovaný pohár pro vítězný tým fedcupového turnaje. Poté se setkali s přední českou tenistkou Bárou Strýcovou, která všem předala své fotky s autogramem. Následovalo několik společných fotografií a přesun na trénink, při kterém seznámil mladé sportovce s aktuálním děním Karel Tejkal, tiskový mluvčí pořádající agentury.

V samotném závěru setkání došlo na předání ocenění vítězům ve všech kategoriích. Kromě diplomu a dárkové tašky obdrželi jednotlivci poukaz na nákup sportovního vybavení v obchodní síti Hervis v hodnotě 3 000 korun a kolektivy poukaz v hodnotě 5 000 korun. Na odměny se mohou těšit i školy všech vítězů, které budou moci nakoupit sportovní vybavení pro školu v hodnotě 5 000 korun!

Přehled vítězů v jednotlivých kategoriích:

Mladý talent – žáci 1. – 4. třídy, neregistrovaní v žádném sportovním svazu – DANIELA DVOŘÁKOVÁ

Mladý talent – žáci 1. – 4. třídy, registrovaní ve sportovním svazu – KAROLÍNA ŠPICAROVÁ

Mladý talent – kolektiv žáků 1. – 4. třídy, neregistrovaní v žádném sportovním svazu – ŠKOLNÍ DRUŽINA

Mladý talent – kolektiv žáků 1. – 4. třídy, registrovaní ve sportovním svazu – TJ ŽATEC MLADŠÍ ŽÁCI

Velký talent – žáci 5. – 9. třídy, neregistrovaní v žádném sportovním svazu – TOMÁŠ TRNKA

Velký talent – žáci 5. – 9. třídy, registrovaní ve sportovním svazu – MONIKA MERTLOVÁ

Velký talent – kolektiv žáků 5. – 9. třídy, neregistrovaní v žádném sportovním svazu – MAAT

Velký talent – kolektiv žáků 5. – 9. třídy, registrovaní ve sportovním svazu – GK VELKÝ TÝNEC ADRI-TEAM 

O tom, že byla letos konkurence opravdu veliká, svědčí nejen počet účastníků – do užšího výběru postoupilo přes 1 000 soutěžících z více než 300 škol – ale i jejich kvalita, kdy mnozí uchazeči o titul Talent roku 2018 sportují již od dětství, mají za sebou obrovské sportovní úspěchy, či se dokázali prosadit hned v několika sportech najednou!

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >