Asociace amatérských sportů ČR

Talent roku vybírá vítěze!

Je dobojováno. Asociace amatérskch sportů uzavřela již sedmý ročník celostátní soutěže Talent roku. Vůbec první projekt AAS ČR se stal vůbec nejpopulárnější sportovní soutěží mezi žáky základních škol a víceletých gymnázií, a tak se i letos zapojili mladí sprotovci ze všech …

Je dobojováno. Asociace amatérskch sportů uzavřela již sedmý ročník celostátní soutěže Talent roku. Vůbec první projekt AAS ČR se stal vůbec nejpopulárnější sportovní soutěží mezi žáky základních škol a víceletých gymnázií, a tak se i letos zapojili mladí sprotovci ze všech koutů České republiky.

Ti v období od 18.1. do 15.5. na svém profilu na webu soutěže dokumentovali svoje sportovní výkony, kterými inspirovali i ostatní k chuti sportovat.

A že těch jedinečných výkonů bylo! Porota v čele s lyžařkou Šárkou Strachovou to letos rozhodně nebude mít lehké. Držíme palce jak porotě, aby vybrala správně, tak všem zúčastněných sportovcům!

Na vybrané vítěze všech 8 kategorií již čekají poukázky na nákup do obchodu Hervis. A to nejen pro ně, ale taky pro jejich školy, přestože často se přihlašují zcela sami.

Pro více aktualit sledujte facebookový profil soutěžetr

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >