Asociace amatérských sportů ČR

Talent roku 2015 odstartován! Odpálila ho Petra Kvitová

Sportovci drží při sobě. I tak by se dalo označit odstartování jubilejního pátého ročníku soutěže Talent roku, které proběhlo 5.11. v pražské O2 aréně. Vzájemnou podporu si při této příležitosti vyjádřily sportovně orientované děti a české tenistky včele s Petrou …

Sportovci drží při sobě. I tak by se dalo označit odstartování jubilejního pátého ročníku soutěže Talent roku, které proběhlo 5.11. v pražské O2 aréně. Vzájemnou podporu si při této příležitosti vyjádřily sportovně orientované děti a české tenistky včele s Petrou Kvitovou. Pár dnů před finále prestižního Fed Cupu zhlédli nejprve mladí sportovci přímo u kurtu trénink českého fedcupového týmu. Následně měli možnost pohovořit s českou jedničkou Petrou Kvitovou, získat drahocenný autogram a popřát jí i celému týmu hodně štěstí. Dvojnásobná vítězka slavného Wimbledonu pak na oplátku symbolicky odpálila start soutěže pro všechny mladé a nadšené sportovce.

 


OdstartovaniTR2015-3

Těžko hledat významnější sportovní akci konající se v roce 2014 na území České republiky než finálový duel tenisového Poháru federace – největší mezinárodní týmové soutěže v ženském světovém sportu – mezi Českou republikou a Německem, které proběhne druhý listopadový víkend. Zároveň by se jen stěží hledala tradičnější a větší celostátní soutěž, která motivuje všechny děti v České republice k pohybovým aktivitám a která navíc startuje také na začátku listopadu, než je Talent roku. Ideální případ pro ukázku propojení a vzájemné podpory v českém sportu!

Ostré a nemilosrdné podání, výtečný return, utajený „kraťas“… zkrátka oku lahodící výměny byly k vidění na tréninku českého fedcupového týmu ve středu v O2 aréně. Z bezprostřední blízkosti tuto tenisovou parádu sledovali také zástupci fanoušků soutěže Talent roku.  Šlo o vítěze tipovací soutěže na sociální síti Facebook. Přímý důkaz toho, jak AAS ČR pracuje s moderními technologie a láká tímto populárním komunikačním nástrojem děti ke sportu a buduje u nich pozitivní vztah k pohybovým aktivitám.

OdstartovaniTR2015-1Mladí sportovci měli možnost prohlédnout si zákulisí velké sportovní akce, vidět v akci nejlepší české sportovce a popovídat si s nimi. Samozřejmostí pak byly autogramy na památku. Jednoznačně velký sportovní zážitek!

To vše při příležitosti odstartování pátého ročníku soutěže Talent roku! Ten obstarala Petra Kvitová, která na závěr celého programu symbolicky odpálila míč s logem soutěže. „Tak kam ho odpálíme?“ tázala se dobře naladěná hvězdná tenistka přítomných talentů. „Jasně že až ke stropu!“ hecovaly bez váhání děti. To se nakonec Petře nepodařilo, ale přesto nabídla hezký suvenýr víkendovým návštěvníkům, kteří usednou těsně pod střechou arény.

Sběr přihlášek tak byl úspěšně odstartován, více podrobností o soutěži Talent roku je k dispozici na webu www.talentroku.cz nebo na www.facebook.com/talentroku.

AAS ČR organizací soutěže Talent roku reaguje na nelichotivé trendy v oblasti životního stylu mladé generace, která o sport a obecně pohybové aktivity nejeví příliš zájem. Tento nevalný fakt potvrzují průzkumy AAS ČR, nejaktuálnější z nich se datuje k začátku letošního školního roku a k dispozici je zde: aktuální průzkum AAS ČR.

Galerie

foto2 OdstartovaniTR2015-1 OdstartovaniTR2015-5 OdstartovaniTR2015-4 OdstartovaniTR2015-3 OdstartovaniTR2015-6

Ke stažení

     

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >