Asociace amatérských sportů ČR

Talent roku 2014 jde do finále!

Čtvrtý ročník soutěže Talent roku se schyluje ke svému závěru. S blížícím se koncem přibývají denně desítky přihlášek nadšených mladých sportovců, kteří se díky své chuti sportovat ucházejí o titul Sportovní talent roku 2014. Soutěž je určená všem žákům základních škol …

Čtvrtý ročník soutěže Talent roku se schyluje ke svému závěru. S blížícím se koncem přibývají denně desítky přihlášek nadšených mladých sportovců, kteří se díky své chuti sportovat ucházejí o titul Sportovní talent roku 2014.

Soutěž je určená všem žákům základních škol a nižších gymnázií nezávazně na jejich sportovních zkušenostech a samotném způsobu sportování, jelikož přihlásit se mohou amatéři i organizovaní sportovci, stejně tak jednotlivci i kolektivy. K přihlášení se stačí jen natočit či vyfotit při sportování a vyplnit přihlášku, která je na webu www.talentroku.cz a také na facebookovém profilu soutěže. Vítězové všech osmi vypsaných kategorií se mohou těšit na poukazy na nákup sportovního vybavení do obchodů HERVIS pro sebe i svou školu a třeba také na unikátní setkání s opravdovou sportovní hvězdou, jako to již dříve byli Usain Bolt, Šárka Strachová, Tomáš Berdych nebo Mirka Knapková.

Kdo nakonec bude mít to štěstí a stane se Sportovním talentem roku 2014? To zatím není možné zjistit, ale už teď je jisté, že porotu v čele se Šárkou Strachovou čeká přetěžké rozhodování.

Ke stažení

     

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >