Asociace amatérských sportů ČR

Strachová v roli trenérky, koučovala vítězky soutěže Talent roku 2013

AAS ČR pokračuje v postupném vyhlašování vítězů soutěže Talent roku 2013. Tentokrát předávala ceny Šárka Strachová a to gymnastkám z Hostivaře. Po předání následoval záživný společný trénink. Vyhlášení se uskutečnilo ve středu 29.5. v areálu TK Sparta Praha. Šárka Strachová, předsedkyně poroty soutěže, …

VAC_9237AAS ČR pokračuje v postupném vyhlašování vítězů soutěže Talent roku 2013. Tentokrát předávala ceny Šárka Strachová a to gymnastkám z Hostivaře. Po předání následoval záživný společný trénink.

Vyhlášení se uskutečnilo ve středu 29.5. v areálu TK Sparta Praha. Šárka Strachová, předsedkyně poroty soutěže, předala ceny moderním gymnastkám z Hostivaře, které zvítězily v kategorii Velký talent – kolektiv žáků 5. – 9. třídy, registrovaní ve  sportovním svazu. Po oficiální části následovala rychlá změna oblečení, a sice do sportovního, Šárka Strachová si totiž pro vítězky připravila ukázku její tradiční tréninkové jednotky v období letní přípravy.

„Půl minuty každý cvik pasivně, půl minuty aktivně a pak půl minuty přes švihadlo, “ dirigovala Šárka své nové svěřenkyně. Role aktivní trenérky se zhostila na výbornou. Každý cvik vždy řádně vysvětlila a popsala správné provedení. „Zápěstí jsou vaše fixní body… A hezky to prodýchejte až dolů do břicha,“ zdůrazňovala při protažení.

Po svižné úvodní zahřívací části přišlo na řadu vyzkoušení moderních strojů na posilovací a stabilizační cvičení, které jsou nedílnou součástí přípravy na olympijskou sezónu. Mladé gymnastky si tak vyzkoušely zařízení Skiers Edge, které simuluje lyžování na suchu, a také tzv. balanční čočku, vrtkavý přístroj sloužící především k nacvičování rovnováhy.

Talentované gymnastky, trojnásobné mistryně České republiky, si tak kromě šeků na nákup sportovního vybavení v hodnotě 5.000 korun pro sebe i svou školu odnesly rovněž nezapomenutelné zážitky. To vše díky pohybu a aktivnímu trávení volného času.

Galerie

VAC_9171 VAC_9191 VAC_9200 VAC_9206 VAC_9221 VAC_9237 VAC_9262 VAC_9264 VAC_9278 VAC_9294 VAC_9338 VAC_9355

Ke stažení

        

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >