Asociace amatérských sportů ČR

START! HLEDÁME TALENTY ROKU 2017

AAS ČR rozjela už sedmý ročník celostátní soutěže Talent roku! Soutěže, která motivuje ke sportování. Soutěže, kde má každý šanci na výhru!

 

Když AAS ČR vznikla v roce 2010, Talent roku byl jejím prvním projektem. Premiéra této celostátní soutěže překonala všechna očekávání, a tak se z Talenta roku stala vlajková loď AAS ČR, která spolehlivě víří sportovní vody.

A platí to stále! I v roce 2017, kdy odstartovalo sedmé pokračování.

Talent roku je celostátní soutěž pro všechny žáky základních škol a víceletých gymnázií. Jedinou podmínkou pro přihlášení je radost a nadšení ze sportování a pohybu obecně.

Sběr přihlášek se rozjel ve středu 18.1. Mladí sportovci můžou pak až do 15.5. na svém profilu na webu soutěže mapovat svůj sportovní život a ukázat tak všem, jak moc je baví sportovat.

Soutěž má hned 8 kategorií. Díky tomu má šanci na výhru opravdu každý. Dokonce i kolektiv!

Talenty roku 2017 vybere na přelomu května a června porota. Její tradiční předsedkyní je Šárka Strachová.

Na vítěze všech kategorií čekají poukázky na nákup do obchodu Hervis. A to nejen pro ně, ale taky pro jejich školy, přestože často se přihlašují zcela sami.

Že se skutečně jedná o oblíbenou soutěž dokazuje pouhý pohled na facebookový profil soutěže. Ten je vůbec nejsledovanější českou sportovní akcí na této sociální síti, fanoušků má přes 134.000.

AAS ČR tímto projektem dává impulz k aktivnímu a zdravému životnímu stylu současné mladé generace. Hlavním cílem je především motivace k pohybovým aktivitám a pěstování pozitivního vztahu ke sportu.

Přejeme všem hodně štěstí!

 

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >