Asociace amatérských sportů ČR

Soutěž Talent roku 2014 zná své vítěze! Ti si již užívají jedinečných odměn

Těžkou úlohu měla porota soutěže Talent roku 2014 v čele se Šárkou Strachovou. Čtvrtý ročník soutěže registroval opět nekončící řadu nadšeně sportujících mladých talentů, a tak výběr těch nejlepších byl nadmíru obtížný. Z dlouhého a náročného rozhodování nakonec přeci jen vzešlo 8 …

Těžkou úlohu měla porota soutěže Talent roku 2014 v čele se Šárkou Strachovou. Čtvrtý ročník soutěže registroval opět nekončící řadu nadšeně sportujících mladých talentů, a tak výběr těch nejlepších byl nadmíru obtížný.

Z dlouhého a náročného rozhodování nakonec přeci jen vzešlo 8 vítězů, kteří se mohou pyšnit titulem Sportovní talent roku 2014! Hlavní odměnou jsou poukazy na nákup do sportovního obchodu Hervis sport a móda pro všechny Talenty roku 2014 a jejich školy. Jednotlivci obdrželi poukazy v hodnotě 3.000 korun, kolektivy v hodnotě 5.000 korun a školy všech vítězů obdržely také poukazy v hodnotě 5.000 korun.

„Velmi Vám děkujeme za poukazy, které jsme od Vás prostřednictvím Kristýny obdrželi. Moc často se nestává, že by někdo takovýmto způsobem podpořil tělovýchovné aktivity našich dětí. Z prostředků jsme zakoupili materiál na doplnění a zpestření výuky tělesné výchovy,“ děkoval AAS ČR Mgr. Pavel Piskovský, ředitel ZŠ Melč, odkud pochází vítězka kategorie pro neregistrované velké talenty Kristýna Havlická. Za vítězství v soutěži se ještě před prázdninami stihl v Hervisu odměnit také Adam Jehlička, talentovaný hokejista, který na výhru v soutěži reagoval slovy: „Mám velkou radost z výhry. Moc jsem nevěřil, protože každý byl moc dobrý. Moc si toho vážím.“

AAS ČR se navíc dle svých možností snaží vítězům zajistit jedinečný sportovní zážitek, který je takovým milým bonusem pro vítěze celostátní soutěže. V minulosti se tak Talenti roku setkali s Usainem Boltem, Tomášem Berdychem, veslovali po Vltavě s Mirkou Knapkovou a předsedou Českého olympijského výboru Jiřím Kejvalem či trénovali pod vedením Šárky Strachové.
Letošní vítězové, jmenovitě Jana Novotná a Kristýna Havlická, díky svému triumfu v soutěži již také zažili unikátní setkání, když den před konáním 53. ročníku ostravské Zlaté tretry jim osobně k výhře gratulovali Jan Železný a Pavel Maslák. Ti jim nejprve ukázali prostory stadionu, na kterém se druhý den proháněl například Justin Gatlin. Po záživné prohlídce přišel na řadu ojedinělý závod, kdy vítězky soutěže Talent roku 2014 poměřily své síly s českým rekordmanem Pavlem Maslákem. Možná vůbec poprvé přitom roli startéra obstaral Jan Železný. Na závěr pak mladé sportovkyně obdržely rovněž lístky na hlavní den Zlaté tretry.

 

 „Zlatá tretra byl ohromně nádherný zážitek! Pondělí s Pavlem Maslákem a Janem Železným bylo opravdu vydařené, pan Železný je velice hodný muž a dostala jsem velice dobré rady k oštěpu, který velice potřebuji na sedmiboj! Jelikož jsem měla v pondělí dovolený vstup i do rozcvičovacího sektoru, kde probíhalo kladivo, sehnala jsem spoustu podpisů od světových atletů! A k samotné Zlaté tretře nemůžu nic dodat! Byl to nádherný den, který jsem si společně s trenérkou a sparingem velice užila! S mým sparingem jsme získali pro nás asi nejcennější podpis od Justina Gatlina! Ještě jednou Vám moc děkuji za tuto krásnou příležitost,“ hodnotila s nadšením Jana Novotná. „Byl to zážitek na celý život,“ doplňovala Kristýna Havlická.

 

 

Setkání vítězů v rámci Zlaté tretry nebylo jediným překvapením, které AAS ČR pro jednotlivé vítěze chystá. Pro další Talenty roku 2014 připravuje také setkání, které budou stát za to.

Ke stažení

     

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >