Asociace amatérských sportů ČR

Šárka Strachová a talenti společně na slackline! Společnost Scott ocenila další mladé sportovce

Také ve čtvrtém ročníku soutěže Talent roku se porota rozhodla dodatečně ocenit mladé talenty za jejich sportovní nadšení. Konkrétně zástupci společnosti Scott – dlouhodobého partnera soutěže – vybrali a ocenili nadšené slacklinistky Marii Kančiovou a Veroniku Čápovou. Talentované dívky ze …

Také ve čtvrtém ročníku soutěže Talent roku se porota rozhodla dodatečně ocenit mladé talenty za jejich sportovní nadšení. Konkrétně zástupci společnosti Scott – dlouhodobého partnera soutěže – vybrali a ocenili nadšené slacklinistky Marii Kančiovou a Veroniku Čápovou. Talentované dívky ze ZŠ Frýdlant se tak staly vítězkami Scott zvláštní ceny poroty Talent roku 2014.

„Trénujte, sportujte a budu se těšit na vaše přihlášky a setkání s těmi nejlepšími z vás,“ tímto vzkazem odstartovala Šárka Strachová v říjnu roku 2013 čtvrtý ročník soutěže Talent roku.  A 27. července roku 2014 v Harrachově přišel čas naplnění těchto slov, když se předsedkyně poroty a úspěšná česká lyžařka setkala s vítězkami Scott zvláštní ceny poroty Talent roku 2014. Marie a Veronika byly odměněny poukazem na nákup sportovního vybavení. Pomyslnou třešničkou na dortu pak byl jedinečný sportovní zážitek, když si jejich nejoblíbenější činnost vyzkoušely společně s mistryní světa a olympijskou medailistkou. Společně tak ukázaly talent v akci!

Přivítání, gratulace a předání cen, památeční foto a pak se pobavit na slackline. Takový byl program setkání vítězek Scott zvláštní ceny poroty se Šárkou Strachovou. Právě nevinně vyhlížející pružný popruh natažený mezi dvěma body byl přitom zdrojem největších zážitků. Přeci jen, kdo může říct, že sportoval s jednou z největších postav zimního sportu v České republice.

Marie a Veronika si toto ocenění zasloužily díky svému nadšení sportovat a aktivně trávit volný čas. Zároveň jsou také jasným důkazem, že soutěž Talent roku je určená všem mladým sportovcům, když nezáleží na povaze sportu či aktivity, které se věnují. Přihlášku do soutěže doplnily o pěkné video, kde předvedly spoustu triků. Balancování, chození a skákání na slackline jim rozhodně není cizí.

 

Galerie

Ke stažení

     

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >