Asociace amatérských sportů ČR

PROJEKTY AAS ČR V PLNÉM PROUDU!

Soutěže Talent roku a Hejtmanův pohár – hlavní vlajkové lodě AAS ČR – baví školy a mládež po celé republice. Jak probíhají?

AAS ČR motivuje žáky základních škol a víceletých gymnázií ke sportu! To je obecně hlavní cíl asociace. Jak konkrétně? Organizací, realizací a také inovací řadou projektů. Těmi hlavními jsou celostátní soutěže Talent roku a Hejtmanův pohár. A právě harmonogramy těchto dvou projektů se v posledních dnech dostávají do té nejakčnější fáze, kdy se sportem baví tisíce dětí, a to na školách nebo ve svém volném čase.

Talent roku 2016 je již šestým ročníkem úspěšné soutěže. Klíčový termín 30. 4., do kdy je možné posílat přihlášky, se nezadržitelně blíží. Již tradičně na soutěž upozorní plakáty, které ozdobí všechny základní školy, víceletá gymnázia a také pobočky České pošty. Kamiony zrovna odjíždí s nákladem z tiskárny! Očekává se tedy další příval soutěžních fotografií a videí.

Šestý ročník se však nepyšní pouze tradičními a osvědčenými prvky. Svěží vánek přinesly také některé novinky! Mezi ty patřily např. rozhovory s vítězi posledního ročníku. Velký poprask a zájem vzbudily také povedená videa z dílny Talenta roku, které od března postupně pohlcují facebookové fanoušky. Na facebooková pole byly zatím vypuštěny dva spoty a oba slavily úspěch!

VIDEO 1: Zázračný hod

 

VIDEO 2: Létající Čestmír

 

Také Hejtmanův pohár, který má za sebou zdařilý premiérový ročník, neusnul na vavřínech a druhé pokračování obohatila řada inovací. Nové dráhy, soutěžní systém, metodická videa… To vše stojí za zvýšeným zájmem. Už nyní, měsíc a půl před ukončením soutěže, je jisté, že zapojených škol bude více než dvojnásobek! A že školy soutěží opravdu žijí je jasně patrné z fotografií a videí, které posílají. Věnovat např. celou nástěnku jedné soutěži, to není jen tak!

 

Hlubočky_nastenka

Stylová nástěnka na ZŠ Hlubočky

 

Body školám bez přestání naskakují, o nejvyšší příčky v každém kraji se tak svede ještě tuhý boj. Stejně jako u všech kategorií Talenta roku, kde porotu opět nečeká snadné rozhodování. To hlavní se však ukrývá jinde… Mladá generace díky projektům AAS ČR s radostí a chutí sportuje!

 

 

 

 

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >