Asociace amatérských sportů ČR

Premiér přijal některé vítěze soutěže Talent roku 2012

„Děti, které sportují, tak nezlobí,“ řekl na začátku setkání premiér. „Jsem rád, že se na začátku rozvíjí talent a třeba se z takových malých sportovců časem stanou olympijští vítězové,“ řekl předseda vlády a zároveň poděkoval Asociaci amatérských sportů za organizaci …

necas-vitez02

„Děti, které sportují, tak nezlobí,“ řekl na začátku setkání premiér. „Jsem rád, že se na začátku rozvíjí talent a třeba se z takových malých sportovců časem stanou olympijští vítězové,“ řekl předseda vlády a zároveň poděkoval Asociaci amatérských sportů za organizaci druhého ročníku soutěže, nad kterou převzal záštitu.

Slavnostního přijetí se zúčastnil také předseda Asociace amatérských sportů Antonín Bleša, generální ředitel České pošty Petr Zatloukal a držitelka bronzové olympijské medaile Šárka Záhrobská, která dodala:„Jsem ráda, že jsou lidé, kteří podporují sport u dětí, protože je to součást zdravého životního stylu, a i kdyby ze všech nevyrostli mistři světa nebo olympijští vítězové, tak je velmi důležité, aby sportovali.“ Přítomné mladé sportovce také potěšila svou bronzovou olympijskou medailí, kterou si mohli zblízka důkladně prostudovat a jako motivaci pro případný zisk velkých medailí se s ní i vyfotografovat.

necas-vitez01

„Správná volba našeho projektu Sportovní talent roku je doložitelná zapojením cca 54 000 dětí z více než 1700 škol z celého Česka. Příjemným bonusem je setkání s vynikající sportovní osobností, před necelým měsícem se vítězka z Olomouce setkala v Ostravě s Usainem Boltem, dnes jsem velmi rád, že naše pozvání přijala mistryně světa Šárka Záhrobská, když další překvapení máme ještě v záloze,“ řekl během slavnostního přijetí předseda Asociace amatérských sportů Antonín Bleša.

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >