Asociace amatérských sportů ČR

Odstartoval projekt Najdeš.to

Najdeš.to je jedinečná soutěž, která kombinuje hledání zajímavých míst České republiky s objevováním historie i současnosti naší krásné země. Hra je určená pro všechny, kdo rádi cestují a objevují zajímavá místa. K zapojení do soutěže je nutné pouze vlastnit chytrý …

odstartovalo-najdes-to02Najdeš.to je jedinečná soutěž, která kombinuje hledání zajímavých míst České republiky s objevováním historie i současnosti naší krásné země. Hra je určená pro všechny, kdo rádi cestují a objevují zajímavá místa.

K zapojení do soutěže je nutné pouze vlastnit chytrý mobil s připojením na internet a mít chuť cestovat a aktivně trávit volný čas. Pokud splňujete všechny zmíněné podmínky, tak se stačí už jen zaregistrovat a můžete se vydat na pouť plnou zábavy a překvapení.

Samotná hra je založená na principu hledání nejrůznějších míst po celé České republice a odpovídání na zapeklité otázky. Dozvíte se tak i spoustu pozoruhodných informací. Podrobnější popis soutěže najdete na oficiálních stránkách www.najdes.to.

Registrace byla spuštěna v lednu tohoto roku s tím, že do konce února měli soutěžící šanci získat bonusové body. Hra poté odstartovala na začátku března. V současné chvíli je tak již v plném proudu. Zapojte se do této ojedinělé soutěže i Vy a vydejte se s námi objevovat střípky z české historie a současnosti.

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >