Asociace amatérských sportů ČR

ODSTARTOVAL 9. ROČNÍK SOUTĚŽE TALENT ROKU

Ve čtvrtek 31.1. odstartoval Talent roku 2019! Již devátý ročník oblíbené celostátní soutěže pro všechny, kdo chodí na základní školu nebo víceleté gymnázium. Přihlásit se může opravdu každý, jedinou podmínkou je radost a nadšení ze sportování a pohybu obecně. Soutěž má …

Ve čtvrtek 31.1. odstartoval Talent roku 2019! Již devátý ročník oblíbené celostátní soutěže pro všechny, kdo chodí na základní školu nebo víceleté gymnázium.

Přihlásit se může opravdu každý, jedinou podmínkou je radost a nadšení ze sportování a pohybu obecně. Soutěž má hned 8 kategorií. Díky tomu má šanci na výhru každý jednotlivec a dokonce i kolektiv!

Oproti předešlým ročníkům letos kategorie pro mladé a velké sportovce odpovídají stupňům základní školy, tj. do kategorie Mladý talent se hlásí žáci 1.-5. tříd, do kategorie Velký talent pak žáci 6.-9. tříd a studenti víceletých gymnázií z primy-kvarty.

Sběr přihlášek potrvá až do 30.4., do té doby mohou mladí sportovci na svém profilu na webu soutěže mapovat svůj sportovní život a ukázat tak všem, jak moc je baví sportovat.

Poté přijde na řadu porota v čele se Šárkou Strachovou, která vybere Talenty roku 2019.

Na vítěze všech kategorií čekají poukázky na nákup sportovního vybavení a sportovní zážitek. Odměny dostanou i školy všech vítězů.

Že se skutečně jedná o oblíbenou soutěž, dokazuje pouhý pohled na facebookový profil soutěže. Ten je vůbec nejsledovanější českou sportovní akcí na této sociální síti, fanoušků má přes 140 tisíc.

Organizátorem soutěže je Asociace amatérských sportů ČR, z.s., která tímto projektem dává impulz k aktivnímu a zdravému životnímu stylu současné mladé generace. Hlavním cílem je především motivace k pohybovým aktivitám a pěstování pozitivního vztahu ke sportu.

Přejeme všem hodně štěstí!

 

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >