Asociace amatérských sportů ČR

ODSTARTOVAL 10. ROČNÍK SOUTĚŽE TALENT ROKU

1. prosince odstartoval Talent roku 2020! Jubilejní desátý ročník oblíbené celostátní soutěže pro všechny, kdo chodí na základní školu nebo víceleté gymnázium. Přihlásit se může opravdu každý, jedinou podmínkou je radost a nadšení ze sportování a pohybu obecně. Soutěž má 6 …

1. prosince odstartoval Talent roku 2020! Jubilejní desátý ročník oblíbené celostátní soutěže pro všechny, kdo chodí na základní školu nebo víceleté gymnázium.

Přihlásit se může opravdu každý, jedinou podmínkou je radost a nadšení ze sportování a pohybu obecně. Soutěž má 6 kategorií. Díky tomu má šanci na výhru každý jednotlivec a dokonce i kolektiv!

Sběr přihlášek potrvá až do 30.4., do té doby mohou mladí sportovci na svém profilu na webu soutěže mapovat svůj sportovní život a ukázat tak všem, jak moc je baví sportovat. V průběhu soutěže se mohou navíc zapojit i do dalších doprovodných soutěží a získat další ocenění, jako jsou např. Talent měsíce či Kreativní talent.

Poté přijde na řadu porota v čele se Šárkou Strachovou, která vybere Talenty roku 2020.

Na vítěze všech kategorií čekají poukázky na nákup sportovního vybavení a sportovní zážitek. Odměny dostanou i školy všech vítězů.

Organizátorem soutěže je Asociace amatérských sportů ČR, z.s., která tímto projektem dává impulz k aktivnímu a zdravému životnímu stylu současné mladé generace. Hlavním cílem je především motivace k pohybovým aktivitám a pěstování pozitivního vztahu ke sportu.

Přejeme všem hodně štěstí!

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >