Asociace amatérských sportů ČR

ODMĚNA ZA PŘIHLÁŠKU? NABITÁ DVOUDENNÍ NAVŠTĚVA ZLATÉ TRETRY!

Celostátní soutěž pro všechny mladé sportovce Talent roku už je známá, že zapojeným dětem připravuje překvapení se sportovní tématikou, která se často stanou až životním zážitkem. Podobně tomu bylo také pro děti, které se zapojily do jubilejního pátého ročníku soutěže. …

Celostátní soutěž pro všechny mladé sportovce Talent roku už je známá, že zapojeným dětem připravuje překvapení se sportovní tématikou, která se často stanou až životním zážitkem. Podobně tomu bylo také pro děti, které se zapojily do jubilejního pátého ročníku soutěže.

Nakouknout pod pokličku příprav velkého atletického mítinku, setkat se s legendou českého sportu, spatřit z několika málo metrů největší hvězdy světové atletiky a na vlastní kůži zažít diváckou atmosféru tradiční ostravské Zlaté tretry.

Takový byl program pro Terezu Vokálovou a Danielu Kotkovou, dvě mladé atletky, pro které byla dvoudenní návštěva Zlaté tretry v Ostravě milou odměnou za účast v soutěži Talent roku 2015.

Těžko říct, zda budou děvčata víc vzpomínat na osobní setkání s Janem Železným nebo na momenty, kdy měly takřka na dosah hvězdu nejzářivější – fenomenálního Usaina Bolta. Jisté je, že si to užily naplno!

„Byl to pro mě obrovský zážitek, s rodiči jsme si to neskutečně užili. Bylo úžasný vidět například Usaina Bolta, Asafa Powella, Zuzku Hejnovou nebo Pavla Masláka. Ještě jednou Vám děkuji za skvělý zážitek!“ komentovala nadšeně i s několikadenním odstupem Tereza Vokálová, která je atletickým suverénem v České republice a kterou čeká za několik týdnů MS v Kolumbii. Tereza byla nakonec vybrána jako vítězka Hervis zvláštní ceny poroty, takže účast v soutěži Talent roku ji přinesla také 3.000 Kč na nákup do Hervisu.

„Byl to pro mě velký sen, vidět Zlatou tretru na vlastní oči. A bylo to naprosto super, jsem moc ráda, že jsme tam mohla být!“ přidala své dojmy také Daniela Kotková, která v soutěži zaujala svým nadšením a láskou ke sportu.

Letošní ročník soutěže byl již ukončen, seznam vítězů je k dispozici zde. Další odstartuje na začátku nového školního roku.

Ke stažení

     

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >