Asociace amatérských sportů ČR

Máme své Borce měsíce

Talent roku 2013 je již třetím ročníkem projektu Sportovní talent roku a je potěšující, že dosavadní průběh je hodnocen pozitivně nejen samotnou Asociací amatérských sportů, ale kladné ohlasy jsou slýchány zejména z řad soutěžících a pedagogů ze zapojených škol. To …

borec-mesice01

Talent roku 2013 je již třetím ročníkem projektu Sportovní talent roku a je potěšující, že dosavadní průběh je hodnocen pozitivně nejen samotnou Asociací amatérských sportů, ale kladné ohlasy jsou slýchány zejména z řad soutěžících a pedagogů ze zapojených škol. To je také hlavní důvod, proč se Asociace amatérských sportů rozhodla v projektu pokračovat a dále ho rozvíjet.

Jednou z hlavních novinek od předchozích ročníků je vyhlašování Borce měsíce. Každý měsíc je vybrán ze všech do té doby příchozích přihlášek vždy jeden soutěžící, který obdrží zajímavé ceny a především se může pyšnit titulem Borec měsíce.

Doposud se Borcem měsíce stal talentovaný hokejista Tomáš Racek, hokejbalový brankář Lukáš Synek, jenž se věnuje sportu navzdory vleklým zdravotní problémům, a Dominika Handlová, jejímž heslem je: Žiju sportem a to mě moc baví!

O dalších inovacích, a nutno říci ještě mnohem radikálnějších, se již brzy dozvíte na těchto stránkách.

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >