Asociace amatérských sportů ČR

Hejtmanův pohár ve Středočeském kraji vybojovala Základní škola Neratovice

Na krajském úřadě slavily školy úspěšný druhý ročník soutěže.

str-kr-4

 

Ve středu 21.9.2016 proběhlo na Krajském úřadě Středočeského kraje předání cen nejúspěšnějším školám v kraji v soutěži Hejtmanův pohár. Vítězný pohár a finanční odměnu ve výši 10.000 Kč si odnesla ZŠ Neratovice s 2 075 body, na druhém místě skončila ZŠ a Praktická škola Český Brod s 2020 a třetí místo obsadila ZŠ Dolní Beřkovice s rovnými 2 000 body. Ani druhá a třetí škola neodešly s prázdnou, odměnou jim byly kromě diplomů také poukázky do Hervisu v hodnotě 4.000 Kč a 1.000 Kč.

Ceny byly předány z rukou zástupce z odboru školství, mládeže a sportu Bc. Jana Chuchlera. Následně se dostavil statutární zástupce hejtmana a náměstek hejtmana pro oblast školství, mládeže a sportu PaedDr. Milan Němec, MBA, který dětem přiblížil činnost krajského úřadu a hejtmana Středočeského kraje a ocenil jejich sportovní úspěchy. Školy si zaslouží velký obdiv, protože se mezi tři nejlepší probojovaly ze 40 soutěžících škol ve Středočeském kraji.

Hejtmanův pohár je moderní soutěž pro všechny základní školy a víceletá gymnázia, která propojuje hodinu tělocviku či sportovní kroužky se světem populárních aplikací a sociálních sítí! Zapojené školy a jejich žáci proti sobě zápolí ve zdolávání dráhy sportovních dovedností. Největší šanci na výhru přitom má nejaktivnější škola. Důraz je kladen na pravidelnost a oslovení co největšího počtu žáků, méně už na samotný výkon dětí. Třetí ročník soutěže startuje v listopadu 2016.

Více informací o soutěži na webu www.hejtmanuvpohar.cz či www.aascr.cz.

 

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >