Asociace amatérských sportů ČR

Hejtmanův pohár prodloužen!

Soutěž prodloužena do konce září! 6. ročník bohužel narušilo uzavření škol a průběh soutěže tak byl do určité míry omezen. I když velká část škol situaci zvládla bravurně a žáci plnili úkoly v rámci domácích úkolů, ne všechny aktivity mohly být …

Soutěž prodloužena do konce září!

6. ročník bohužel narušilo uzavření škol a průběh soutěže tak byl do určité míry omezen. I když velká část škol situaci zvládla bravurně a žáci plnili úkoly v rámci domácích úkolů, ne všechny aktivity mohly být splněny řádně a v termínu.

Aby měly všechny školy šanci poslat chybějící soutěžní materiály, bude soutěž prodloužena. A to nejen do konce tohoto školního roku! Protože je situace stále nejistá, poběží Hejtmanův pohár ještě v i září, bez ohledu na to, že žáci postoupili do vyššího ročníku.

Probíhat dráhu, zapisovat časy a plnit veškeré výzvy tedy mohou školy i nadále do 30. června. Přes léto bude mít prázdniny i Hejtmanův pohár a aplikace se znovu spustí 1. září. Konec soutěže a poslední den pro zasílání jakýchkoli příspěvků bude 30. září. Následně proběhne kontrola výsledků, slavnostní vyhlášení a předání cen nejlepším školám v republice.

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >