Asociace amatérských sportů ČR

AAS ČR odměňuje za sportovní nadšení!

Projekty AAS ČR opět rozhýbaly děti i celé školy. Kdo slavil úspěch a dočká se zasloužené odměny?

Talent roku a Hejtmanův pohár, stěžejní projekty AAS ČR, dospěly opět ke svému konci. Pro Talent roku to byl již šestý zápis do kolonky „ukončené ročníky“, Hejtmanův pohár zase navázal na loňskou premiéru.

Konečné verdikty se všichni soutěžící a zapojené školy dozvěděli ještě před odchodem na zasloužené prázdniny. Během léta a také na začátku nového školního roku pak dojde na chvíle nejočekávanější – předání odměn těm nejúspěšnějším. Na koho se usmálo štěstí?

 

VÍTĚZOVÉ SOUTĚŽE TALENT ROKU

6. ročník rozradostnil jako vždy 4 kolektivy, 4 jednotlivce a k tomu 8 škol, ve kterých se vítězové vzdělávají. Ti všichni už se těší na nákup do Hervisu, jelikož vítězové kategorií pro jednotlivce obdrží poukaz na nákup v hodnotě 3.000 korun, vítězné kolektivy získají poukaz v hodnotě 5.000 korun a poukazy stejné hodnoty vyhrály také školy všech Talentů roku 2016.

MT-jednotlivec 1-4,nereg-CEPENDOVA MT-jednotlivec 1-4,reg-CEPLOVA MT-kolektiv 1-4, nereg-ZS SOBESLAV MT-kolektiv 1-4, reg-OREL VT-jednotlivec 5-9,nereg-Kappel VT-jednotlivec 5-9,reg-VÍT SPALEK VT-kolektiv 5-9, nereg-KROUZEK LEDOVKY VT-kolektiv 5-9, reg-SPORTCENTRUM LABE

 

VÍTĚZNÉ ŠKOLY SOUTĚŽE HEJTMANŮV POHÁR

Již ve druhém školním roce se žáci škol po celé republice vydali překonávat nástrahy dráhy sportovních dovedností soutěže Hejtmanův pohár. Ty nejaktivnější školy v každém kraji si vybojovaly prestižní ceny v podobě originálního poháru a finanční odměny 10.000 korun! Zkrátka nepřijdou ani další školy umístěné na stupních vítězů. Druhá škola v každém kraji se může radovat z poukazů na nákup do Hervisu v hodnotě 4.000 korun, třetí škola pak obdrží poukazy v hodnotě 1.000 korun.

 

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >