Asociace amatérských sportů ČR

AAS ČR obdržela poděkování za partnerství a podporu

AAS ČR nejenže sama realizuje projekty, které motivují děti a mládež k pohybovým aktivitám a zdravému životnímu stylu, ale ráda také podpoří jiné akce. Názorným příkladem je Emiliáda, která se za podpory AAS ČR konala v Průhonickém parku v neděli …

AAS ČR nejenže sama realizuje projekty, které motivují děti a mládež k pohybovým aktivitám a zdravému životnímu stylu, ale ráda také podpoří jiné akce. Názorným příkladem je Emiliáda, která se za podpory AAS ČR konala v Průhonickém parku v neděli 21.6. pod hlavičkou Nadačního fondu Emil.

A nyní se AAS ČR dočkala příjemného překvapení v podobě oficiálního poděkování za podporu akce, které předsedovi AAS ČR adresovala Jana Procházková, ředitelka Nadačního fondu Emil

„Vážíme si toho, že jste svým rozhodnutím pomoci podpořil mladé handicapované sportovce a Váš spolek se tak zapojil do podpory této akce. Rádi bychom Vám proto jménem “našich“ dětí i jménem Nadačního fondu Emil poděkovali za Vaše partnerství a podporu,“ stálo v úvodu dopisu, jehož celé znění je k dispozici v galerii pod tímto článkem.

Svojí pomocí přispěla AAS ČR ke zdařilému průběhu sportovního dne v Průhonicích, který vyústil ve finanční podporu životem těžce zkoušeným dětem. V neposlední řadě také handicapovaným dětem pomohl vrátit obyčejnou lidskou radost ze života. Vše díky sportu!

AAS ČR uzavřela s Nadačním fondem Emil partnerství koncem dubna letošního roku, kdy zástupci obou organizací podepsali Memorandum o spolupráci.

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS ČR na Facebooku

Události

HEJTMANŮV POHÁR PRODLOUŽEN

6. ročník Hejtmanova poháru je prodloužen do konce září.

ODSTARTOVAL 6. ROČNÍK HEJTMANOVA POHÁRU

V lednu odstartoval již 6. ročník oblíbené školní soutěže Hejtmanův pohár.

PODESÁTÉ S TALENTEM ROKU!

1. prosince odstartoval jubilejní ročník soutěže Talent roku 2020! Kdo se může zúčastnit?

Více událostí >