Asociace amatérských sportů ČR

Zdravá výživa je pro sportovce zásadní!

Alespoň to tvrdí atletka Zuzana Hejnová. O zdravém stravování dokonce založila společně s blogerkou Andy Pavelcovou blog s příznačným názvem Zdravě bez překážek. V rozhovoru pro iSport.cz na otázku, jak je pro sportovce důležitá zdravá strava, Hejnová řekla: „Je to …

Alespoň to tvrdí atletka Zuzana Hejnová. O zdravém stravování dokonce založila společně s blogerkou Andy Pavelcovou blog s příznačným názvem Zdravě bez překážek.

V rozhovoru pro iSport.cz na otázku, jak je pro sportovce důležitá zdravá strava, Hejnová řekla: „Je to důležité hrozně moc. To, co člověk do sebe dostane, se odrazí i na výkonu, dělá to velkou část celkového výsledku. Takže se snažím nějakým způsobem to dodržovat a zdravému stravování se věnovat.“

zdrave

 

To se snažila Hejnová zdůraznit i na sportovním kempu HESU v rámci Sportovní akademie Zuzany Hejnové. Kemp tedy nebyl jen o sportu, ale také o zdravé výživě, která jde se sportovní výkonností ruku v ruce.

Sušice_2017-229 IMG_6708 zdrave2

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS na Facebooku

Události

start brzy

ROZBĚHL SE TALENT ROKU 2017

Ve středu 18.1. odstartoval Talent roku 2017, sedmé pokračování oblíbené soutěže! Chci vědět víc.

obr-maly

Aaaa akce! HEJTMANŮV POHÁR ZAČÍNÁ!

Na sklonku listopadu odstartoval již třetí ročník soutěže Hejtmanův pohár – soutěže, která baví celou školu! A bude to opět jízda plná zábava. Odstartujte s námi.

PRÁZDNINY NEPRÁZDNINY, TALENT ROKU ODMĚŇUJE STÁLE

10.000 korun na sportovní přípravu! Komu? A proč? Pro odpovědi stačí jeden klik.

DOBOJOVÁNO!

Sláva vítězům a velký dík všem za zapojení! Další ročníky soutěží Talent roku a Hejtmanův pohár dospěly ke svému konci. Pokračování opět v novém školním roce. Přejeme všem pohodové prázdniny!

Více událostí >