Asociace amatérských sportů ČR

Vítěz soutěže Talent roku 2014 se setkal na Lipně s Kateřinou Neumannovou

Na poslední týden prázdnin přichystala AAS ČR další jedinečný zážitek pro vítěze soutěže Talent roku. Tentokrát se setkal Adam Jehlička – jeden z nejtalentovanějších malých hokejistů v ČR a vítěz kategorie pro registrované mladé talenty – s olympijskou vítězkou a mistryní světa v běhu …

Na poslední týden prázdnin přichystala AAS ČR další jedinečný zážitek pro vítěze soutěže Talent roku. Tentokrát se setkal Adam Jehlička – jeden z nejtalentovanějších malých hokejistů v ČR a vítěz kategorie pro registrované mladé talenty – s olympijskou vítězkou a mistryní světa v běhu na lyžích Kateřinou Neumannovou. Svého času tradiční Královna bílé stopy se tak stala dalším významným gratulantem soutěže Talent roku, kterými již byli Usain Bolt, Tomáš Berdych, Šárka Strachová, Mirka Knapková, Pavel Maslák nebo Jan Železný.

 

Soutěž Talent roku 2014 již sice byla oficiálně ukončena se zveřejněním jmen všech vítězů a rozdáním poukazů na nákup sportovního vybavení pro všechny oceněné a jejich školy. Nicméně AAS ČR se dle vlastních možností rozhodla uspořádat jako takový milý bonus pro všechny vítěze jedinečná sportovní setkání a akce, které budou pro mladé talenty opravdovým zážitkem a upevní tak jejich pozitivní vztah ke sportu. Nyní přišla řada právě na snaživého hokejistu Adama.

„Sidney Crosby,“ vypálil Adam při rozhovoru s moderátorem bez zaváhání jméno kanadského útočníka na dotaz, kdo je jeho hokejovým vzorem. A stejně neomylně si počíná nadějný hokejista také na ledě. „Nejvíc gólů v jednom zápase? Myslím, že jich bylo 11 v zápase proti Letňanům,“ potvrzoval svůj talent Adam, který v následující sezóně bude nastupovat za hokejový klub v Třemošné. Jeho snem je zahrát si jednou ve slavné NHL. A klub už si zřejmě dávno vybral, když na vyhlašování dorazil převlečen za „tučňáka“ z Pittsburghu.

„Adame, moc ti gratuluji k super výhře a přeju, aby se ti tvůj velký sen splnil, budu ti fandit a držet palce,“ gratulovala Adamovi jednanejúspěšnější českých sportovkyň – Kateřina Neumannová. Ta pozvala Adama na Lipno v době, kdy se zde konal třetí ročník festivalu kombinujícího sport a kulturu s názvem Lipno Sport Fest. Právě Kateřina Neumannová je patronkou tohoto unikátního festivalu.

Ještě před samotným vyhlášením tak Kateřina Neumannová vzala Adama na projížďku a udělala mu takovou malou prohlídku malebného lipenského areálu. Bývalá lyžařka zvolila koloběžku, Adam zůstal věrný bruslení, jen tentokrát lední nože nahradila vhodnější kolečka. Vítěz soutěže Talent roku si tak udělal společnou projížďku s olympijskou vítězkou, to se nepoštěstí každý den.

Tato akce byla již třetí pro vítěze čtvrtého ročníků soutěže Talent roku, když před tím vybraní mladí talenti navštívíli zázemí a závody Zlaté tretry v Ostravě a také sportovali se Šárkou Strachovou na slackline. Další jedinečné sportovní zážitky pro Talenty roku 2014 AAS ČR již nyní plánuje a připravuje.

Galerie

Ke stažení

     

Komentáře jsou zavřeny.

AAS na Facebooku

Události

start brzy

ROZBĚHL SE TALENT ROKU 2017

Ve středu 18.1. odstartoval Talent roku 2017, sedmé pokračování oblíbené soutěže! Chci vědět víc.

obr-maly

Aaaa akce! HEJTMANŮV POHÁR ZAČÍNÁ!

Na sklonku listopadu odstartoval již třetí ročník soutěže Hejtmanův pohár – soutěže, která baví celou školu! A bude to opět jízda plná zábava. Odstartujte s námi.

PRÁZDNINY NEPRÁZDNINY, TALENT ROKU ODMĚŇUJE STÁLE

10.000 korun na sportovní přípravu! Komu? A proč? Pro odpovědi stačí jeden klik.

DOBOJOVÁNO!

Sláva vítězům a velký dík všem za zapojení! Další ročníky soutěží Talent roku a Hejtmanův pohár dospěly ke svému konci. Pokračování opět v novém školním roce. Přejeme všem pohodové prázdniny!

Více událostí >