Asociace amatérských sportů ČR

Proběhl sportovní kemp se Zuzkou Hejnovou

Asociace amatérských sportů, z.s. nyní nově spolupracuje se známou atletkou Zuzanou Hejnovou, mimojiné například zasedá v porotě Talenta roku. Díky naší podpoře tak proběhl v Sušici sportovní kemp HESU pro děti, a to v rámci Sportovní akademie Zuzany Hejnové. Asociace …

Asociace amatérských sportů, z.s. nyní nově spolupracuje se známou atletkou Zuzanou Hejnovou, mimojiné například zasedá v porotě Talenta roku.

Díky naší podpoře tak proběhl v Sušici sportovní kemp HESU pro děti, a to v rámci Sportovní akademie Zuzany Hejnové. Asociace amatérských sportů pomohla zajistit přepravu pomůcek služebním autem díky spolupráci s importérem Toyoty. Podle slov organizátorů kempu proběhl naprosto skvěle, všechny děti (včetně Zuzky) si ho užily a odnášejí si mnoho zážitků a zkušeností.

2015-07-07+11.06.58

 

 

 

 

 

 

 

Těšíme se na další spolupráci, a pokud i vás zaujala nabídka zúčastnit se sportovního kempu pod vedením Zuzky, prozradíme, že se chystá vůbec první příměstský tábor HESU v Praze.IMG_8704

Více fotografií z kempu ke zhlédnutí zde.

Zuzaně Hejnové dále můžete držet palce na mistrovství světa v Londýně.

Ke stažení

Komentáře jsou zavřeny.

AAS na Facebooku

Události

start brzy

ROZBĚHL SE TALENT ROKU 2017

Ve středu 18.1. odstartoval Talent roku 2017, sedmé pokračování oblíbené soutěže! Chci vědět víc.

obr-maly

Aaaa akce! HEJTMANŮV POHÁR ZAČÍNÁ!

Na sklonku listopadu odstartoval již třetí ročník soutěže Hejtmanův pohár – soutěže, která baví celou školu! A bude to opět jízda plná zábava. Odstartujte s námi.

PRÁZDNINY NEPRÁZDNINY, TALENT ROKU ODMĚŇUJE STÁLE

10.000 korun na sportovní přípravu! Komu? A proč? Pro odpovědi stačí jeden klik.

DOBOJOVÁNO!

Sláva vítězům a velký dík všem za zapojení! Další ročníky soutěží Talent roku a Hejtmanův pohár dospěly ke svému konci. Pokračování opět v novém školním roce. Přejeme všem pohodové prázdniny!

Více událostí >