Asociace amatérských sportů ČR

HEJTMANŮV POHÁR ROZDAL VE SKUHROVĚ NAD BĚLOU POSLEDNÍ SADY MEDAILÍ

Posledních pár dnů zbývá školám pro nahrávání výsledků a soutěžních příspěvků ze zdolávání dráhy Hejtmanova poháru! Sbírat body mohou základní školy a víceletá gymnázia do posledního květnového dne. S koncem soutěže do své poslední zastávky doputovala také doprovodná celostátní roadshow …

skuhrov (8)Posledních pár dnů zbývá školám pro nahrávání výsledků a soutěžních příspěvků ze zdolávání dráhy Hejtmanova poháru! Sbírat body mohou základní školy a víceletá gymnázia do posledního květnového dne. S koncem soutěže do své poslední zastávky doputovala také doprovodná celostátní roadshow po zapojených školách. Poslední sportovní den si užili žáci ZŠ Skuhrov nad Bělou.

Brána do Orlických hor! Nápis, který vítá při příjezdu do Skuhrova nad Bělou. Pravě Vesnice roku Královéhradeckého kraje z roku 2001, respektive místní základní škola, přivítala poslední zastávku celostátní roadshow soutěže Hejtmanův pohár, v rámci které se na zapojených školách konaly speciální sportovní dny.

„Všechny vás tady vítám! Přeju hodně zdaru a hlavně – FAIR PLAY!“ vítala všechny žáky na zahájení Jana Dusilová, zástupkyně místního pedagogického sboru suplující Petru Holáskovou, která byla pro organizátory hlavní pomocnou rukou, ale v den konání bohužel nemohla být přítomna.

Sportovat byl připraven celý 1. stupeň! O nic však nechtěli přijít ani někteří starší spolužáci, kteří tak tvořili diváckou kulisu. A že byla slyšet!

Mohutná vřava doprovázela na soutěžní trati nejen prvního závodníka. Za hlasitého skandování se na soutěžní dráhu Hejtmanova poháru vydali postupně všichni žáci 1. – 5. třídy. Ušní bubínku dostaly chvíli klidu pouze o vložené přestávce na oběd.

Obratnost, rychlost dynamika. Vše hrálo roli. U disciplín z oblasti míčových her bylo potřeba i známé sportovní štěstíčko. Odhodlaní soutěžící s radostí předváděli svůj sportovní talent v akci.

Odměnou všem sportovcům byly v cíli sladké produkty od partnera soutěže značky nimm2.

Vítězové každé kategorie, které byly celkem 4, se dočkali ceny nejhodnotnější – poukázky na nákup do sportovního obchodu Hervis v hodnotě 500.